Podstrona: Zajęcia online w aplikacji Zoom / Wizytówka pracownika PRz

Zajęcia online w aplikacji Zoom

21-03-2020 r.
, red. Jacek Brożyna

Ze względu na pewne ograniczenia aplikacji Microsoft Teams, zajęcia online będę prowadził w aplikacji Zoom, którą można pobrać ze strony https://zoom.us/ Dzięki tej aplikacji nie tylko ja będę widoczny, ale również udostępniony przeze mnie pulpit, na którym będę pokazywał m.in. prezentacje w PowerPoint oraz jak coś zrobić np. w programie Statistica, AutoCAD itd. Będę również miał możliwość zobaczenia tego, co robicie na swoich komputerach i pomocy zdalnej w razie problemów. Nadal będę dostępny również w aplikacji Microsoft Teams, gdzie możecie m.in. pisać do mnie na czacie po zajęciach.

Proszę o założenie konta na adres studencki numer_indeksu@stud.prz.edu.pl, a podczas rejestracji proszę podać swoje pełne imię i nazwisko.

Jeśli ktoś nie posiada kamery w komputerze, to aplikację Zoom może zainstalować również na smartfonie lub tablecie, dzięki czemu będzie można w pełni uczestniczyć w zajęciach.

Na zajęciach będę sprawdzał obecności jak na zajęciach stacjonarnych, więc proszę się nie spóźniać ;)

Link do zajęć online prześlę na studencki adres e-mail wszystkim zapisanym do mnie osobom, które widnieją w USOS.

Do zobaczenia!

P.S. Przepraszam, jeśli moje dzieci będą przeszkadzać mi w prowadzeniu zajęć ;)

Powrót do listy aktualności